Všetky kategórie
Nezaradené

Ako vybrať správny batoh na turistiku?

Ako vybrať správny batoh na turistiku?

Ste fanúšik dobrodružného života a radi chodíte na turistiku? Potom by vo vašej výbave nemal chýbať kvalitný turistický batoh. Ako však vybrať ten správny? V Army Hunter máme pre vás pár tipov, ktoré vám pomôžu pri výbere vášho turistického batoha.

Army Hunter – váš sprievodca pri výbere turistického batoha

Pri výbere kvalitného turistického batoha je potrebné zohľadniť viacero faktorov. Okrem veľkosti by ste mali myslieť aj na správny výber materiálu, pohodlie a praktickosť. Ako teda vybrať ten správny turistický batoh? Poradíme vám.

Turistický batoh podľa druhu turistiky

Turistický batoh by ste mali vyberať podľa typu turistiky. Krátke výlety, nenáročné túry, viacdňové túry či dokonca expedície si totižto vyžadujú iný typ turistického batoha. Na e-shope Army Hunter nájdete rôzne taktické a turistické batohy na rôzne účely. Doplňte svoju turistickú výbavu o kvalitný turistický batoh.

turistický batoh

Veľkosť a kapacita batoha

Okrem typu turistiky je kľúčová aj veľkosť vášho batoha. Malý batoh je ideálny skôr na krátke a menej náročné túry, zatiaľ čo náročné túry a viacdňové expedície si vyžadujú veľké batohy s dostatočnou kapacitou úložného priestoru. Na našom e-shope nájdete batohy rôznych veľkostí, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám a požiadavkám.

Pohodlie a podpora

Turistika patrí medzi fyzicky náročnejšiu aktivitu, a preto je pri výbere batoha potrebné myslieť aj na pohodlie. V našom portfóliu nájdete ergonomicky tvarované turistické batohy, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na váš komfort pri turistike. Pre pohodlné nosenie majú batohy polostrovanú zadnú časť, vystužené a nastaviteľné popruhy s rovnako nastaviteľným bedrovým a hrudným pásom. Batohy majú po stranách MOLLE systém, ktorý slúži na uchytenie ďalšej výbavy, elastickú šnúrku na pripevnenie oblečenia a rukoväť na vrchnej strane na pohodlné prenášanie. Myslite pri výbere toho správneho batoha pre vás na pohodlie a nakupujte na Army Hunter.

Odolnosť voči poveternostným podmienkam

Keďže v prípade turistiky ide o outdoorovú činnosť, je potrebné pri výbere batoha myslieť aj na správny výber materiálu. Váš turistický batoh by mal byť vyrobený z kvalitných vodoodolných materiálov, ktoré zároveň odolávajú aj poveternostným vplyvom. Bez ohľadu na to, či idete na turistiku do horských oblastí alebo tropických dažďových lesov, kvalitný batoh bude ideálnym partnerom pri vašich výpravách. Zároveň vám udrží všetky veci v suchu a v bezpečí. V našom portfóliu Army Hunter nájdete turistické batohy vyrobené z 100 % polyesteru, ktoré sú potiahnuté polyvinylchloridom, 100 % nylonu či tkaniny Cordura, ktorá je odolná voči roztrhnutiu a zároveň sa vyznačuje vysokou ohybnosťou.  

Dostatočné množstvo úložného priestoru

Dobrý batoh na turistiku by mal mať dostatočné množstvo vreciek a oddelených priestorov na usporiadanie vašich vecí. Vďaka tomu si môžete všetku potrebnú výbavu rozmiestniť tak, aby ste k nej mali jednoduchý prístup. Výhodou je zapínanie na dvojcestný zips.

Vzhľad a štýl turistického batoha

Vzhľad je veľmi subjektívny faktor pri výbere turistického batoha. Na e-shope Army Hunter však nájdete batohy v štýle army, ktoré sú navyše veľmi funkčné. Vybrať si môžete z viacerých farebných odtieňov, ako napríklad čierny, olivový, urban grey, modrý, adaptive green, woodland alebo coyote turistický batoh.

turistický batoh

Nakupujte batoh na turistiku na Army Hunter

Pri výbere turistického batoha je dôležité venovať pozornosť vašim konkrétnym potrebám a preferenciám. Na Army Hunter nájdete široký výber vysokokvalitných batohov, ktoré budú spoľahlivým spoločníkom na každej vašej dobrodružnej ceste. Nakupujte turistické batohy značiek Husky, MFH, MIL-TEC, Helikon-Tex, Defcon 5, Ghurka Tactical na e-shope Army Hunter.

Obsah

Nákupný košík
Prihlásiť sa

Nemáte ešte účet?

Shop
0 items Cart
My account